Ana Sayfa » Trabzon Demir Hurdası
trabzon demir hurda fiyatları

Trabzon Demir Hurdası 

Trabzon Demir Hurdası sektöründe faaliyetlerini yürüten firmamız demir hurdalarınızı kapınızdan almaktadır. Hurdalarınız kategorilerine göre ayrıştırılarak değerlendirilmektedir. Makine imalatı yapan firmalardan toplanılmış hurdalarınız Trabzon Hurdacı stok sahamızda ayrıştırılarak ayrı bir alanda bekletilmektedir. Çelik imalatı yapan firmalardan temin etmiş olduğumuz profil, plaka, sac gibi hurdalarınız ise stok sahamızda tekrar elden geçirilmektedir. Bu süreçte kullanılma ihtimali olan Trabzon Demir Hurdası ikinci kalite olarak raflarımızda müşterilemizin kullanımına sunulmaktadır. Trabzon İnşaat Demir hurdalarınız ise şantiye sahanızdan kendi özel araçlarımızla toplanmaktadır. Beton parçalar içerisinde kalan hurdalarınız çalışma koşullarının uygunluğu kontrolü sonrası beton kırma yöntemiyle ayrıştırılmaktadır. 

Trabzon Demir Hurda Fiyatları 

Trabzon demir hurdası fiyatlarının güncel listesini öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz. Ülkemizde hurda fiyatları arz talep durumuna göre sürekli değişmektedir. Her ne kadar iç piyasadaki sektörel durgunluklar fiyatları değiştirse de asıl fiyatları etkileyen faktör yurt dışındaki dalgalanmalardır. 

Amerika Birleşik Devletlerinin alüminyum ve demire getirmiş olduğu ek vergilerden dolayı iç piyasada fiyatlar bir nebze düşme eğilimi göstermişti. Avrupa’da üretim artışları ve yeni pazar geliştirmeleri bu açığı kapatmaya yetti. Dış ülkelerdeki üretim artışı ve hurda alımı arttığı zaman iç piyasada hurda ve demir cevheri bulma sıkıntısı boy gösteriyor. Ülkemizde 20 (yirmi) civarı demir üreticisi bulunmaktadır. Bunların ihracata ağırlık vermesi piyasadaki fiyatları yukarı doğru yükseltiyor. İhracatın azaldığı yıl sonu ve yılbaşı dönemleri ise iç piyasada fiyatlar bir benze gevşemektedir. 

Trabzon Demir Hurdası Detaylı Bilgi Almak için 

MUSA KORKUT :+90 543 4438461