Ana Sayfa » Hakkımızda
trabzon-hurdacı-slider-1

 

Trabzon Hurdacı Hakkımızda

Trabzon Hurdacı firması olarak geri dönüşüm sektöründe ağırlıklık maden sanayi alanında hizmet vermekteyiz. Maden grubunda yer alan demir hurdası, sarı hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası ve plastik hurdası  gibi malzemeleri kapınızdan teslim almaktayız. 

Geri dönüşüm sektörü ülkemizde son dönemlerde belli başlı yapılandırmalarla bir standartta işletilmeye çalışılmaktadır. Dünyada ki yer altı kaynakları kullanım açısından geri dönüşüm sektörü çok önemli bir konudur. Malesef bilinçsiz tüketim doğayı bitirme noktasına gelmiştir. Artık doğadaki küresel hareketler yavaş yavaş değil hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Küresel faaliyetlerdeki değişikliklerin en temel etkeni geri dönüşümdür. Yani tekrar kullanabilen maddelerin yok edilerek tekrar kullanılmamasıdır. Bildiğimiz üzere plastik maddelerin doğada erimesi ve toğrağa karışması yüz yıl gibi bir sürede gerçekleşmektedir. Bu süre zarfında yaratılan kirlilik tabiatı bozmaktadır. 

Bu noktada geri dönüşüm sektörü dünyadaki kaynakların tüketimini azaltmak için çok önemli bir  sektördür. 

Trabzon Hurdacı olarak her nevi hurdalarınızı kapınızdan teslim alarak ödemenizi nakit olarak hurdalarınızın yanında makbuz karşılığında nakit olarak ödemekteyiz.