Trabzon Bakır Hurdası

trabzon-bakır-hurdası

Trabzon Bakır Hurdası

Profesyonel çalışmaları ve geniş araç filosu ile hizmet veren firmamız, Trabzon bakır hurdası sektöründe faaliyetlerini seri bir şekilde sürdürmektedir.

Bakır hurdaların çeşitlerine göre ayrımının yapılması dikkat edilmesi gereken çok önemli bir noktadır. Bu anlamda firmamız tüm bakır hurdalarınızı aldırmak için adresinize uygun aracı göndermekte ve gruplarına ayırarak tartmaktadır. Hurdanın miktarına göre ağır vasıta araçlarında kullanıma sunulması olası problemlerin önüne geçmektedir.

Adresten alınıp firmamızın geri dönüşüm alanlarına getirilen bakır hurdalarınız, detaylı bir şekilde kalite ve türüne göre ayrımı yapıldıktan sonra gerekli işlemlere tâbi tutulması için bekletilmeye alınır. Bu süre içerisinde geri dönüşüm için hazırlıklar tamamlanarak yeniden kullanılmak üzere farklı aşamalardan geçer.

Bakır Hurdası Alımı

Kullanım alanının çokluğu ve değeri ile önemli bir maden olan bakırın, Trabzon bakır hurdası nezdinde farklı kategorilerde alımı yapılmaktadır. Makine parçalarının bakır kısımları, bakır kablolar, bakır kaplamalı malzemeler, çubuk sarı bakır ve soyma sarı bakır geri dönüşüm için firmamızda işleme tabi tutulmaktadır.

Elektriği ve ısıyı iyi iletmesi ayrıca paslanma yapmaması nedeniyle farklı kullanım alanlarında bakıra sık rastlamak mümkündür. Elektrik direklerinin kablolarında, bilgisayar, televizyon ve nerdeyse tüm teknolojik malzemelerde, araçlarda, evde bulunan pek çok cihazda bakır kullanılmaktadır. Endüstriyel alanlarda da oldukça sık kullanılan bakır, tekrar tekrar geri dönüşüme tabi tutulabilir ve uzun yıllar kullanımı sağlanabilir.

Özellikle topraklama işleminde kullanılan bakır çubuklar, bakırdan yapılmış kaplar ve malzemeler, eskimiş malzemelerin bakır kısımları ve kullanım dışında kalan bakır kablolar plastik kısımlarından ayrılarak firmamıza geri dönüşüm için getirilmektedir.

Trabzon Bakır Hurdası Fiyatları

Bakır hurdası fiyatları, tüketici ve firma sahiplerini yakından ilgilendiren bir konudur. Sektörde bakır hurdası alım satımı yaparak kazanç elde eden pek çok işletme mevcuttur. Fiyatların belirlenmesine ise değişen sebepler büyük rol oynamaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında sürekli değişen ekonomi, bakırın tür ve kalitesi, tonajı ve nasıl bir konumda geri dönüşüme geldiği fiyatları belirleyen önemli etkenlerdir.

Güncel bakır fiyatlarını öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.